04.08.2010 Хід будівництва на елеваторі Добронадіївське ХПП

Для поставки обладнання на «ХПП Добронадіївське» знадобилося більше 20 вантажовозів


Ще здалеку увагу привернула велика кількість автомобілів, що зібралася на майданчику біля Добронадіївського ХПП.  Найсучасніше обладнання елеватора, три автомобілерозвантажувачі, двоє вагів та команда фахівців навіть у розпал жнив забезпечували швидку прийомку зерна, не збираючи великої черги. Наразі у ТОВ «УкрАгроКом» жнива завершилися ще минулого тижня, а в цілому по регіону вийшли на фінішну пряму.

Тож сільгоспвиробники, які користуються послугами Добронадіївського ХПП, не затримуються й на мить.
Кавалькада вантажовозів привезла нове обладнання. Серед об’єктів цьогорічного будівництва – ТОВ «ХПП Добронадіївське», ТОВ «Королівське ХПП», елеватор «УкрАгроКом» – у ході реалізації стратегічної програми по розширенню власної елеваторної інфраструктури групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом», нарощування потужностей зерноприймального підприємства у Добрій Надії наймасштабніше. Нинішні потужності у 35 тис. т зростуть удвічі і вже на початок збору кукурудзи і соняшника становитимуть 70,5 тис. т зерна. Тільки за період першої черги збору зернових, на ХПП Добронадіївське було прийнято і доведено до базової кондиції понад 25 тис. т урожаю, зібраного ТОВ «УкрАгроКом» та сільгоспвиробниками Кіровоградщини, які користуються послугами елеватора. Тож розширення зерноприймального виробництва додає аграріям регіону оптимізму і впевненості у завтрашньому дні: вони матимуть можливість отримати високі результати нелегкої хліборобської праці, здаючи і зберігаючи зерно на елеваторі. Бо не той хліб, що у полі, а той, що в коморі…
Як і на попередніх об’єктах буде використано обладнання давнього партнера «Гермес-Трейдінга» і «УкрАгроКому» – сушки і силоси для зберігання  зерна компанії GSI (США). Якість їхнього обладнання перевірена роками надійної праці і відповідає високим технічним показникам.
Для цьогорічної поставки компактно упакованого обладнання знадобилося більше 20 величезних автовантажовозів. Окрім 5 силосів для зберігання зерна, буде встановлено другу сушарку, що збільшить сушіння зерна  до 3,5 тисяч  тонн на добу, а також три норії для обслуговування сушарку і покращення ефективністі  транспортної системи, що дозволить одночасно виконувати всі процеси приймання, очищення,  сушки двох різних видів зерна та відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.
Будівельники генерального підрядника цьогорічного будівництва на елеваторі «Добронадіївське ХПП» – ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» (м. Київ) мало не цілодобово розвантажують обладнання, а одна з бригад вже приступила до монтування сушарки. Вони заздалегідь підготували металоконструкції, мости, а компанія-субпідрядник  «Юкрейнін-корпорейшен» спорудила фундаменти, тож робота закипіла з високим коефіцієнтом корисної дії.
–   Директор підприємства Віктор Іванович Живанов дуже добре знає роботу, технологію, розуміє завдання будівництва, а наші спеціалісти знають, як це завдання виконати, – говорить виконроб ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» Григорій Васильович Заярний. – Певні складнощі в тому, що будівництво на діючому підприємстві у період заготовки. Але, як обіцяли, до кукурудзи лінію запустимо. Наш керівник, Василь Андрійович Базильський, теж зацікавлений показати рівень нашої роботи з найкращого боку.
Розпочавши будувати на Олександрійщині, група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» показала, як треба працювати, щоб досягати високих результатів, щоб з ними прагнули співпрацювати і поставники, і виконавці замовлень.

 

Будівельники ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» мало не цілодобово розвантажують обладнання

А одна з бригад вже приступила до монтування сушарки


Фронт робіт монтажникам є, а спорудження цього фундаменту завершується

Виконроб ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» Григорій Заярний

Сільгоспвиробники, які користуються послугами Добронадіївського ХПП, не затримуються й на мить

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.68