08.09.2010 Хід будівництва на ХПП Добронадіївське

Команда групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» завжди у своїй роботі націлена на кінцевий результат. Мешканців с. Добра Надія на Олександрійщині після зведення у 2008 році елеватора найсучаснішого зразка всього за 201 день, чимось здивувати важко. Однак, це не применшує їхнього захоплення.

І цьогорічне будівництво на «ХПП Добронадіївське» не тільки вдвічі збільшує його потужність, а й дало можливість, хоча й тимчасового, працевлаштування місцевих жителів, яких залучали підрядники. 
І знову не обійшлося без приємних робочих рекордів. Всього за місяць повністю змонтували сушарку. Останнє слово залишилося за працівниками Олександрійського УЕГГ, які займаються підключенням газу. Введення в експлуатацію встановленої сушарки збільшить потужність сушки зерна на на 3-3,5 тисяч тонн за добу.
Монтаж зернозберігаючих ємностей теж виконується генпідрядником з випередженням графіка.
–   Два силоси повністю готові до експлуатації, вони випробувані у тимчасовому режимі прокрутки, –   розповідає начальник будівельної дільниці ТОВ  «Агроцентрелеватормлинбуд» Микола Стельмах, – і до 20 вересня плануємо запустити сушарку і ще три силоси.
Це дуже доречно, особливо цього сезону, коли до збору урожаю пізніх зернових приступили раніше звичних термінів. 
Для аграріїв регіону така співпраця й нинішнє будівництво означає одне – чесне партнерство й додаткові прибутки. Тож і результат має бути щонайкращим.
Генеральний директор ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» Василь Базильський щотижня приїздить на Добронадіївське ХПП, як і на інші об’єкти, де працюють його підопічні, хоча географія виконання замовлень досить широка: Кіровоградська, Київська, Полтавська, Вінницька, Хмельницька області. Сьогодні, коли все ближче відповідальний момент введення в експлуатацію нового обладнання, Василь Андрійович був разом зі своїм заступником – Петром Васильовичем Пічкурем.
–   Замовник зацікавлений у швидкому і якісному виконанні робіт, – говорить Василь Базильський, – ми забезпечені інженерними кадрами усіх спеціальностей і можемо це зробити. Постійно спілкуємося з Юрієм Олексійовичем (Скічко), Віктором Івановичем (Живанов), плануємо, узгоджуємо, передбачаємо роботу на кілька днів вперед, проблем не маємо. Ми задоволені співпрацею з групою компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроком». 
Аби ви усвідомили, що означає цьогорічна розбудова Добронадіївського ХПП, наведу кілька цифр: лише у серпні на монтажних роботах працювала сотня людей. Щоб спорудити фундаменти 5 зернозберігаючих ємностей знадобилося майже 3 тисячі кубічних метрів бетону. Самі ж силоси – це 270 тонн металоконструкцій, що надійшли від виробника обладнання – американської фірми «ДжіЕсАй». А ще 70 тонн металоконструкцій – опори, мости, транспортні системи – було виготовлено і змонтовано на об’єкті будівництва. Це не враховуючи сушарки. До речі, вона теж не з мініатюр – її вага разом з металоконструкціями 50 тонн. Навіть уявити важко, який грандіозний об’єм робіт було виконано у такий короткий термін часу. А це ще раз показує, що група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» не просто працює, а працює успішно, кожного року реально виписуючи сторінки історії розвитку не тільки аграрного сектора Кіровоградщини, а й сучасного будівництва України.


Цьогорічне будівництво на «ХПП Добронадіївське» вдвічі збільшує його потужність

За місяць повністю змонтовано сушарку


Останнє слово за працівниками служби газу

Сьогодні на об’єкті генеральний директор ТОВ  «Агроцентрелеватормлинбуд»

Василь Базильський та його заступник Петро Пічкур

Робота кипить


http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.82