14.10.2010 Введення другої черги елеватора Добронадіївське ХПП

Введення другої черги елеваторів групи компаній
«УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг»

Сьогодні, 14 жовтня 2010 р., у день великого православного свята Покрови, відбулося офіційне відкриття другої черги елеваторів групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» – «ХПП Добронадіївське», «Королівське ХПП» та елеватора «УкрАгроКом». Об’єм зберігання цього року збільшився майже на 70 тис. т зерна і в цілому тепер становить 170 тис. т, що забезпечує господарства регіону належними умовами зберігання зібраного урожаю.
Розмір інвестицій групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг у розвиток елеваторної інфраструктури Кіровоградщини за останні кілька років перевищив 163 млн. грн., лише цього року інвестовано 56 млн. грн.
Відкривали урочистості дівчата у вишиванках, які піднесли хліб і сіль почесним гостям: голові Кіровоградської облдержадміністрації Сергію Ларіну та голові Олександрійської райдержадміністрації Сергію Кузьменку.
Особливістю цьогорічного будівництва є те, що роботи велися на трьох об’єктах одночасно, маючи солідний досвід, наша група компаній веде будівництво все впевненіше, тож і надалі будемо робити вагомі кроки вперед.
Будівельно монтажні роботи виконували десятки організацій серед яких «Агроцентрелеватормлинбуд» (м.Київ), «СтройСкіф» (м.Миколавїв), «Кременчукнафтохімбуд», «Олександріябуд-МОНЕ», «Кіровоградоблгаз», «Кіровоградобленерго».
Велика вдячність команді людей, працею яких реалізовано проект, такий необхідний як компанії  «УкрАгроКом», яка сьогодні обробляє 54,5 тис. га землі, зерноторгівельній компанії «Гермес -Трейдінг», яка з кожним роком нарощує об’єми продажу, так і всім сільгоспвиробникам регіону. Нові об’єкти дозволять знизити затрати фермера і збільшити його доходи, примножити урожай і в цілому принести економічний результат для кожної родини. Незважаючи на економічну кризу, проект успішно реалізований завдяки підтримці фінансових партнерів: Укрсоцбанку, Юнікредитбанку, Сбербанк Росії, Укрсиббанку, ОТП-банку та надійній співпраці з нашими постачальниками обладнання: компанії Shmidt Seeger (Німеччина) та GSI (США) .
Сьогодні група компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» - без перебільшення найвагоміший учасник та інвестор обласної програми «Центральний регіон – 2015», програми спрямованої на розвиток бізнесу , соціальної інфраструктури  Кіровоградщини...
Сьогодні був найхвилюючіший момент – перерізання червоної стрічки «ХПП Добронадіївське» та введення в експлуатацію нових елеваторних потужностей. Почесну місію виконали голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін, директор компанії «Гермес-Трейдінг» Юрій Скічко та генеральний директор компанії «УкрАгроКом» Анатолій Кузьменко.
На розвантаження заїхав перший святковий автомобіль і почесну місію натиснути кнопку початку роботи теж було надано голові облдержадміністрації.
Свято продовжувалося, його організатори і винуватці, група компаній «Гермес-Трейдінг» і «УкрАгроКом» потурбувалися за всіх: перед добронадіївцями виступали артисти обласної філармонії, а будівельників і працівників елеватора чекав святковий стіл у ресторані з концертом олександрійських самодіяльних артистів та народного артиста України Павла Зіброва.