15.08.2010 Візитна картка Олександрії стає грандіознішою

«ХПП Добронадіївське» назвали візитною карткою Олександрії з перших днів його будівництва групою компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом». Нова виробнича споруда найсучаснішого вигляду не залишається поза увагою усіх, хто приїздить до міста з боку Дніпропетровська.

В ході цьогорічного будівництва Добронадіївський елеватор не тільки у двічі збільшує виробничі потужності – до 70,5 тис. т, а й зовні набуває ще більшої масштабності і грандіозності. Зважаючи на високі темпи робіт, здається, що підприємство змінюється не щодня, а щогодини. Як ось і зараз: заходиш на територію підприємства і перед тобою такий привабливий каскад зернозберігаючих ємностей. Та тільки встигаєш зафіксувати цей «шедевр» на фотоапарат, як вправними руками будівельників перший силос «підростає» ще на одну секцію. Картина дуже гарна, але скільки праці і вміння вона вимагає від будівельників! Генеральний підрядник монтажних робіт, ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» (м. Київ), досвідчений виконавець, тож роботи ведуться якісно і за чітко визначеним графіком. Вони вже підіймають два силоси, стартували на третьому, монтують сушарку.
На фундаментах ще двох зернозберігаючих ємностей довершують роботу будівельники субпідрядної організації – «Юкрейн Комершиал Констракшин», що у тандемі з генпідрядником споруджують фундаменти.
–   В елеваторобудівництві я давно, – розповідає директор компанії «ЮКК» Володимир Філіпченко. – Так склалося, що останні 15 років працював за кордоном, був в Ірані, Іраці, 5 років у Греції. Дуже багато бачив. На сьогодні у роботі лідируюча позиція за замовником. І великою мірою залежить все від того, настільки у нього сучасний підхід до роботи. Коли я вперше приїхав сюди, на Добронадіївський елеватор, познайомитися з об’єктом, мене приємно вразила чистота і культура на підприємстві, перш за все входу, в’їзду, території; застосування сучасних технологій виробництва. Якщо керівництвом обрано виробниче обладнання американської компанії Джі Ес Ай, це заслуговує і високої оцінки технічного підходу у роботі. Як замовники, «ГермесТрейдінг» і «УкрАгроКом» дуже вимогливі до дотримання високих технологій і якості будівельних робіт.
Коментарі, як кажуть, зайві. А будівництво йде і дуже швидко…
Про це – у наступних репортажах.

 


«ХПП Добронадіївське» стає масштабнішим і грандіознішим


Привабливий каскад зернозберігаючих ємностей…

але, здається, він змінюється щогодини

Тут монтують сушарку

Директор компанії «ЮКК» Володимир Філіпченко

Завершується спорудження фундаментів

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.71