17.05.2010 Стан будівництва на елеваторі Добронадіївське ХПП

Група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» продовжують втілювати у життя стратегічну програму «Розвиток власної елеваторної структури до 500 тисяч тонн». Нині одночасно ведуться будівельні роботи по  збільшенні потужностей на трьох елеваторах: «УкрАгроКом», «Королівське ХПП» і «Добронадіївське ХПП», ввести в дію які планується до початку збору урожаю пізніх зернових.

Будівництво на ТОВ «Добронадіївське ХПП» не перестає дивувати. Бути першим, застосовувати найсучасніше, користуватися найновішим, тут, мабуть, запрограмовано ще самим спорудженням елеватора – починаючи з чистого майданчика до прийомки першого зерна минуло всього лише 201 день. На сьогодні повним ходом ідуть роботи з будівництва фундаментів під дві ємності для зберігання зерна, на черзі –  ще три. І навіть інвентарна опалубка, яку застосовують будівельники генпідрядної фірми «Агроцентрелеватормлинбуд», теж на крок вперед від тієї, що застосовувалася раніше.
За словами бригадира підрядників Петра Белелі, вони дуже задоволені великими об’ємами замовлених робіт. Будівельники вже підготували основу і приступають до заливки бетоном фундаментів силосів. Наразі також розпочали спорудження сушки.


Повним ходом ідуть роботи з будівництва фундаментів під дві ємності для зберігання зерна, на черзі –  ще три


Будівельники заливають фундаменти бетоном


І навіть інвентарна опалубка, яку застосовують будівельники генпідрядної фірми «Агроцентрелеватормлинбуд», теж найновіша


Арматуру для фундаментів виготовляють тут же


 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.40