22.06.2010 Стан будівництва на елеваторі Добронадіївське ХПП

Цьогорічне будівництво на елеваторі «ХПП Добронадіївське» у рамках стратегічної програми групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» по розвитку власної елеваторної інфраструктури наймасштабніше. За короткий час, відколи почалося будівництво, вже чітко вимальовуються фундаменти 5 силосів, введення в дію яких дозволить збільшити потужність елеватора вдвічі – з 35 до 70,5 тисяч тонн зерна.

Будівельники поетапно  виконують роботи по зведенню фундаментів одночасно п’ятьох зернозберігаючих ємностей. Це і раціональне використання їх зайнятості, і чітке дотримання усіх технологічних процесів – зокрема можливість витримки укладеного бетону.
Наразі будівельники виконують завершальні роботи перших двох фундаментів – ущільнюють і утрамбовують пісок всередині них. Вже повністю залили фундамент третього силоса, виконали армування стін четвертого і почали заливати бетоном фундамент останнього, п’ятого, силоса.
Маючи в активі кілька збудованих елеваторів, наша група компаній здобула хороший досвід організації роботи, тож на будівельному майданчику вже приступили і до виготовлення металоконструкцій – за планом нові потужності будуть введені в експлуатацію до початку збору пізніх зернових.

 

Будівельники виконують завершувальні роботи перших двох фундаментів – ущільнюють і утрамбовують пісок всередині них

Залили фундамент третього силоса, виконали армування стін четвертого і почали заливати бетоном фундамент останнього, п’ятого, силоса

Вже приступили і до виготовлення металоконструкцій

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.51