22.08.2010 Хід будівництва на ХПП Добронадіївське

Триває будівництво по нарощуванні елеваторних потужностей групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом». Добронадіївське хлібоприймальне підприємство цього року збільшить свою потужність удвічі – до 70,5 тис. тонн. Тож робота кипить, а елеватор постійно змінюється і стає все величнішим.

Так, згаданий у минулому репортажі привабливий каскад зернозберігаючих ємностей, тепер «перемістився» на другий бік підприємства і обіцяє бути ще красивішим – бо ж до двох силосів, монтаж яких вже розпочато, приєднається третій. А зернозберігаючі ємності на передньому плані, про які йшлося, повністю зведено і тепер епіцентр роботи монтажників ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» (м. Київ) перемістився всередину силосів. Тут вправні спеціалісти монтують вузли і механізми, які потім приєднають до загальної системи елеватора.
Кіровоградщина, збираючи з року в рік гарні врожаї, потребує великих об’ємів його зберігання. Добронадіївський елеватор – один з кращих зразків зернозберігаючих підприємств, що задовольняє не тільки власні потреби, а й на високому рівні надає послуги аграріям регіону.


Зернозберігаючі ємності на передньому плані повністю зведено


Тепер епіцентр роботи монтажників ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» перемістився всередину силосів


 

Привабливий каскад зернозберігаючих ємностей тепер «перемістився» на другий бік підприємства

Вже змонтована і сушарка

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.75