30.04.2010 Елеватор «Добронадіївське ХПП» збільшує потужності

23 квітня піднято перший ковш землі, що поклало початок будівельним роботам, яким передувала ретельна підготовка, з нарощування потужностей на елеваторі «Добронадіївське ХПП». Протягом місяця група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» розпочала будівництво вже на третьому елеваторі, реалізуючи стратегічну програму «Розвиток власної елеваторної інфраструктури до 500 тис. тонн». А це, незважаючи на економічну кризу, передбачає вже у цьому році інвестування на Олександрійщину, за підтримки українських та іноземних банків, близько 10 млн. доларів та збільшення об’ємів зберігання зерна із 105 до майже 170 тисяч тонн.

Окремої уваги заслуговує чітка тактика і стратегія організації роботи нашої групи компаній. Відпрацювавши власну політику, ми ретельно підходимо до виконання задуманого: наша робота базується на виважених планах і детальних розрахунках. Звичайно, це запорука нашої репутації – збільшується довіра до нас і з боку поставників, і з боку банків-кредиторів. Ми не зупиняємося на досягнутому, розширюючи елеваторну інфраструктуру, збільшуємо потужності на кожному з них.
     Якщо елеватор «Королівське ХПП» знаменитий своєю понад столітньою біографією (однак є першим, де запроваджено зберігання зерна в сучасних металевих силосах), то ТОВ «Добронадіївське ХПП» – елеватор, збудований групою компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» з нуля.
     Два роки тому, 8 квітня 2008 р., було розпочато будівництво хлібоприймального підприємства найсучаснішого зразка, а вже 26 жовтня елеватор «Добронадіївське ХПП» прийняв перше зерно.  
     – Чесно кажучи, нам самим не вірилося, що через 201 день після початку будівництва вже приймемо першу продукцію. Ну, звичайно, велика праця, день і ніч, без свят і вихідних. Молодці будівельники, працювало у нас багато підрядників. Щодня трудилися і буквально на очах усе росло, – так образно кількома словами викладає всю історію «Добронадіївського ХПП» інженер-будівельник Валерій Котенко.
     Перший сезон елеватор відпрацював у режимі пуско-налагоджувальних робіт, а до дня урочистого відкриття, що відбулося 7 липня 2009 р., став зразком новобудови – споруджено елеваторний комплекс, адміністративно-побутове приміщення, лабораторію, прокладено нові під’їзні дороги і комунікації, впорядковано територію, загальною площею 7,7 га.
     ТОВ «Добронадіївське ХПП» – це сучасне автоматизоване підприємство, на якому встановлене найновіше високопотужне обладнання вже перевірених іноземних і вітчизняних виробників: транспортні системи та силосне обладнання – «GSI grain System Incorporation»( США), сушарка і три зерноочисні машини – SHMIDT ZEEGER GMBH (Німеччина), пробовідбірник – Gamet (США), електрообладнання та системи автоматизації – німецького і французького виробництва, автоматизація технологічного процесу – «ІнноВінпром», три  автомобілерозвантажувачі – Калинівський машинобудівний завод (Вінницька обл.), ваги – 60- та  80-тонні автомобільні і 100-тонні залізничні) – «Ваговимірювальні Системи» (м.Дніпропетровськ). Наша група компаній завжди у своїй діяльності надає перевагу найсучаснішому обладнанню і найновішим технологіям.
     Елеватор має дуже гнучку транспортну систему - зараз в норійній башні знаходиться 9 норій та три шестиходових дистриб’ютори (виробництва США). В рамках проекту збільшення елеваторних потужностей на «Добронадіївському ХПП» в цьому році  буде встановлено 5 силосів, які збільшать зернозберігаючі ємності з 35 до 70,5 тисяч тонн; другу сушарку, що збільшить сушіння зерна  до 3,5 тисяч  тонн на добу; а також три норії, що обслуговуватимуть сушарку та покращать ефективність  транспортної системи, що дозволить одночасно виконувати всі процеси приймання, очищення, сушки двох різних видів зерна та відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.
     Як і на попередніх об’єктах буде використано обладнання давнього партнера «Гермес-Трейдінга» і «УкрАгроКому» – сушки і силоси для зберігання  зерна компанії GSI (США). Якість їхнього обладнання перевірена роками надійної праці і відповідає високим технічним показникам.
     Розпочавши будувати на Олександрійщині, група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом», на практиці показала як треба працювати, щоб досягати високих результатів.
Основні критерії, за якими вибираються підрядні будівельні організації – досвід роботи, якість і вчасність її виконання, професіоналізм. Генеральний підрядник цьогорічного будівництва на елеваторі «Добронадіївське ХПП» – ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд». Будівельники субпідрядника – ТОВ «Західелеватормлинбуд», вже виконали підготовчі роботи, зробили розмітку і приступили до копання котлованів під силоси.
     Завершити будівництво планується у вересні до початку збору урожаю пізніх культур: кукурудзи і соняшнику. Це забезпечить якісне зберігання власного зерна, адже земельні площі ТОВ «УкрАгроКом» з 37 тис. га у цьому році  вже зросли до 53,7 тис. га, та дасть можливість запропонувати усім сільгоспвиробникам регіону гідні умови зберігання вирощеного.
На сьогодні, як зазначає керівник проекту будівництва Добронадіївського і Королівського хлібоприймальних підприємств Віктор Живанов, завозяться придбані для будівництва матеріали, метал для металоконструкцій, працює необхідна техніка. Будівництво йде у запланованому режимі.
     ТОВ «Добронадіївське ХПП» – гарний зразок сучасної архітектури, що гармонійно вписався у краєвид Кіровоградщини, презентуючи Олександрію з боку Дніпропетровська. Як і на всіх об’єктах групи компаній, особлива увага приділяється облаштуванню прилеглої території. Тож і нині, після будівництва і монтажу обладнання, як передбачено проектом, ТОВ «Західшляхбуд-бетон», що зараз працює у Королівці, буде укладено ділянку під’їзної дороги.
     Розширення елеваторної інфраструктури групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» йде впевненою ходою, з чітким дотриманням графіка, що ще раз підкреслює серйозність компаній та їх лідерські позиції в аграрному секторі України і на ринку зерна.

 

Майданчик підготовлено, можна приступати


Будівництво стартувало – перший ковш землі піднято


Спорудження силосів починається з копання котлованів

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.33