30.08.2010 Добронадіївське ХПП демонструє увесь процес будівництва

Такого на Олександрійщині ще не бачили! Таке під силу тільки «УкрАгроКому» та «Гермес-Трейдінг». Розпочавши будівництво власних елеваторів, наша група компаній показала, як своєю діяльністю розвивати економіку регіону і держави. Недаремно маємо девіз: «Не зупинятися на досягнутому!», бо працюємо так у всіх напрямках роботи.

Так, спорудивши один з найсучасніших елеваторів «ХПП Добронадіївське» всього за 201 день, вже через два роки його потужність подвоюємо – цьогоріч одночасне зберігання підприємства сягне 70,5 тис. т зерна.
Надзвичайне задоволення отримуєш, спостерігаючи за жвавим будівництвом, особливо тут, на Добронадіївському елеаторі, де воно наймасштабніше. На цьому силосі змонтовано дах, а цей виріс вже до половини, третій – майже повністю, а два перші вже монтуються зсередини. А коли споглядаєш, як з допомогою двох потужних кранів, монтажники підрядної організації ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» (м. Київ) підіймають металоконструкції і там, на величезній висоті, їх з’єднують, затамовуєш подих – це треба тільки побачити. І тоді розумієш, яка відповідальна справа –   будівництво елеваторів. Але ще вагоміша справа – організація самого будівництва, його замовлення. Бо, як відзначають керівники підрядних організацій усіх цьогорічних об’єктів, таких замовників, як група компаній «Гермес-Трейдінг» і «УкрАгроКом», що вирізняються порядністю і виправданою вимогливістю, одиниці, тож працювати з нами особливо приємно.

 

Повним ходом іде монтаж відразу трьох силосів

Сушарка вже готова до експлуатації


Але найбільше захоплює підйом металоконструкцій двома потужними кранами

...

 

http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.79