04.06.2010 Стан будівництва на елеваторі Добронадіївське ХПП

Якщо маєте бажання на власні очі побачити увесь процес спорудження фундаментів під зернозберігаючі ємності, то кращого місця ніж ТОВ «ХПП «Добронадіївське», вам не знайти. Адже цьогорічне будівництво, що здійснюється у рамках виконання стратегічної програми групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» по розвитку власної елеваторної інфраструктури до 500 тис. т зерна, практично вдвічі збільшить його потужність – з 35 до 70,5 тисяч тонн. Кипить робота у будівельників. Фундаменти перших двох силосів на завершальному етапі – всередині їх виконується трамбування піску. Саме для цього, мов дитячу іграшку,  потужним краном пересадили у фундамент екскаватор.

З іншого боку елеватора розташується ще три силоси підряд. Фундамент одного з них вже частково залитий бетоном та повністю виконано армування стін, в іншого – залита «подушка» під фундамент, для останнього – швидкими темпами копається котлован.
Бригадир монтажників Юрій Троянський, задоволений організацією праці з боку замовників.
– Ми маємо взаєморозуміння і немає затримок у матеріалах чи техніці, тож робота йде за графіком, – говорить він.
Окрім зернозберігаючих ємностей на  «ХПП «Добронадіївське» в цьому році  буде встановлено другу сушарку, що збільшить сушіння зерна  до 3,5 тисяч  тонн на добу, і три норії, що обслуговуватимуть сушарку та покращать ефективність  транспортної системи, а це дозволить одночасно виконувати всі процеси приймання, очищення,  сушки двох різних видів зерна та відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.

 

Фундаменти перших двох силосів на завершальному етапі – всередині їх виконується трамбування піску

Мов дитячу іграшку,  потужним краном пересадили у фундамент екскаватор

Фундамент ще трьох силосів у процесі. Один  частково залитий бетоном і повністю виконано армування стін, в іншого – залита «подушка» під фундамент…

… для останнього – швидкими темпами копається котлован


http://www.ukragrocom.com/news.php?extend.46